25121WF5620T4E
MFR.Part #
25121WF5620T4E
JLCPCB Part #
C406929
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS