HV06W4J0165T5E
MFR.Part #
HV06W4J0165T5E
JLCPCB Part #
C414761
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS