CQ02WGJ0513TCE
MFR.Part #
CQ02WGJ0513TCE
JLCPCB Part #
C2770771
Description
-55℃~+155℃ 50V 51kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS