TC0550D7501T5G
MFR.Part #
TC0550D7501T5G
JLCPCB Part #
C2989522
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS