1210W3J0240T5E
MFR.Part #
1210W3J0240T5E
JLCPCB Part #
C25417
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS