TC0225B1000TCC
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0225B1000TCC
JLCPCB Part #
C25812722
Package
0402
Description
100Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS