4D03WAJ0222T5E
MFR.Part #
4D03WAJ0222T5E
JLCPCB Part #
C2765570
Description
100mW 2.2kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS