0201WMF2262TEE
MFR.Part #
0201WMF2262TEE
JLCPCB Part #
C423658
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS