0805W8J0330T5E
MFR.Part #
0805W8J0330T5E
JLCPCB Part #
C25307
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS