NQ07W2J0822T5E
MFR.Part #
NQ07W2J0822T5E
JLCPCB Part #
C2781337
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2kΩ ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS