CQ06W4J0303T5E
MFR.Part #
CQ06W4J0303T5E
JLCPCB Part #
C2771317
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30kΩ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS