VS1E220MC054000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VS1E220MC054000CE0
JLCPCB Part #
C271398
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 25V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS