RL1V102MG200Z40CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL1V102MG200Z40CV0
JLCPCB Part #
C2761549
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 20mm 35V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS