0603WAF1605T5E
MFR.Part #
0603WAF1605T5E
JLCPCB Part #
C270941
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS