TC1025B100JT4M
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC1025B100JT4M
JLCPCB Part #
C517643
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS