1206W4J0134T5E
MFR.Part #
1206W4J0134T5E
JLCPCB Part #
C270901
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS