201007J0244T4E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- 201007J0244T4E
- JLCPCB Part #
- C406984
- Package
- 2010
- Description
- -55℃~+155℃ 200V 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS