0805W4J050LT5E
MFR.Part #
0805W4J050LT5E
JLCPCB Part #
C247588
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 50mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS