0603WAJ0390T5E
MFR.Part #
0603WAJ0390T5E
JLCPCB Part #
C25236
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS