0402WGF1050TCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF1050TCE
JLCPCB Part #
C75737
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS