1206W4J0910T5E
MFR.Part #
1206W4J0910T5E
JLCPCB Part #
C407229
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS