VT1J101MCRG10
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1J101MCRG10
JLCPCB Part #
C263982
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 63V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS