AFK335M80C12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFK335M80C12T-F
JLCPCB Part #
C2449654
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25mA@100kHz 3.3uF 5Ω 80V ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS