380LQ151M350H022
MFR.Part #
380LQ151M350H022
JLCPCB Part #
C2623950
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.12A@120Hz 1.33Ω@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@85℃ 22mm 32mm 350V ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS