HV1007F2204T4E
MFR.Part #
HV1007F2204T4E
JLCPCB Part #
C2779332
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 2kV 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS