1206W4F158KT5E
MFR.Part #
1206W4F158KT5E
JLCPCB Part #
C247514
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS