0402WGF1801TCE
MFR.Part #
0402WGF1801TCE
JLCPCB Part #
C25871
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS