1206W4F332KT5E
MFR.Part #
1206W4F332KT5E
JLCPCB Part #
C247499
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS