0201WMF6041TEE
MFR.Part #
0201WMF6041TEE
JLCPCB Part #
C270341
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS