TC0350B4301T5H
MFR.Part #
TC0350B4301T5H
JLCPCB Part #
C517480
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS