1206W4F383KT5E
MFR.Part #
1206W4F383KT5E
JLCPCB Part #
C247494
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.83Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS