0402WGF9091TCE
MFR.Part #
0402WGF9091TCE
JLCPCB Part #
C11549
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS