MOR02SJ047JA10
MFR.Part #
MOR02SJ047JA10
JLCPCB Part #
C172388
Description
2W 350V 4.7Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS