1206W4J0156T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4J0156T5E
JLCPCB Part #
C247451
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS