0402WGF1055TCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF1055TCE
JLCPCB Part #
C2766742
Description
-55℃~+155℃ 10.5MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS