201007F600LT4E
MFR.Part #
201007F600LT4E
JLCPCB Part #
C2768828
Description
-55℃~+155℃ 200V 600mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS