0402WGF215JTCE
MFR.Part #
0402WGF215JTCE
JLCPCB Part #
C247123
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS