0201WMF6651TCE
MFR.Part #
0201WMF6651TCE
JLCPCB Part #
C246891
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS