CFR01SJ0471A10
MFR.Part #
CFR01SJ0471A10
JLCPCB Part #
C61311
Description
1W 470Ω 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS