0805W8F357KT5E
MFR.Part #
0805W8F357KT5E
JLCPCB Part #
C247092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS