CQ03WAF3903T5E
MFR.Part #
CQ03WAF3903T5E
JLCPCB Part #
C966647
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS