0603WAF442KT5E
MFR.Part #
0603WAF442KT5E
JLCPCB Part #
C247051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS