0402WGF1211TCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF1211TCE
JLCPCB Part #
C25863
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS