TC0350B1783T5E
MFR.Part #
TC0350B1783T5E
JLCPCB Part #
C425429
Description
-55℃~+155℃ 167mW 178kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS