0603WAF604KT5E
MFR.Part #
0603WAF604KT5E
JLCPCB Part #
C247047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS