CQ05W8F430JT5E
MFR.Part #
CQ05W8F430JT5E
JLCPCB Part #
C48579486
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS