0805W8F309JT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0805W8F309JT5E
JLCPCB Part #
C247034
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS