HV06W4F3004T5E
MFR.Part #
HV06W4F3004T5E
JLCPCB Part #
C414791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3MΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS