TC0525B2492T5J
MFR.Part #
TC0525B2492T5J
JLCPCB Part #
C517389
Description
150V 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS