SMTC201612-1R0MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMTC201612-1R0MT
JLCPCB Part #
C22463866
Package
0806
Description
1uH 30mΩ 4.5A 4.5A ±20% 0806 Power Inductors ROHS